Yükleniyor...

Goblenci haberleri

Ekleme tarihi: 11/01/2014 Etamin modelleri: Royal Paris

Etamin modelleri ve kanaviçe modelleri hakkında önceki 2 haberimizde çok fazla bilgi verebilme fırsatı bulamamıştık. Bu haberimizi de etamin ve kanaviçeye ayırmak istedik.
Ancak konu hakkında detay vermeden önce daha önceki haberlerimizde belirtmiş olduğumuz Anchor ve Royal Paris hakkındaki haberlerimizi biraz daha detaylandıralım.
-Yeni eklediğimiz modeller ile birlikte Royal Paris goblenlerdeki model sayısı şu anda 60 civarında (stok durumu sürekli değiştiği için yaklaşık belirtilmiştir.)

-Bu ürünlerin tamamı 24 saat içinde kargoya verilmekte ve şimdilik 132 ve 142 serisi ANCHOR muline iplikle birlikte daha da avantajlı!!! Bu kampanya yakın zamanda tüm Royal Paris ürünleri için geçerli olacak.

Yine bir başka yenilik de bildiğiniz üzere sitemizde bu sene eklenen Anchor marka iplikler
Bir süredir Anchor marka iplik kullanan etamin, kanaviçe kitlerini sitemizde bulundurmakla birlikte, bu sene ilk defa Anchor muline ipliğe de sitemiz üzerinden online olarak ulaşabileceksiniz. Royal Paris kampanyasına ilave olarak, Anchor'a özel kampanyalarımızı da beğeninize sunduk.

-Bunlardan ilki bir mini kit: Ürün içeriğini aşağıdaki linkten görüntüleyebileceğiniz kitimiz, Anchor ipliklerini denemek, bu hobiye ilk adımı atmak veya haftasonu keyifli vakit geçirmek için ideal.
Anchor muline mini etamin kiti

-Diğeri bu hobiye gönül verenler için vazgeçilmez bir ürün, ürün açıklaması yeteri kadar açıklayıcı, ancak yine de sorularınız olduğu takdirde lütfen "iletişim" bölümünden bizlerle irtibat kurunuz.
Aksesuar Kiti [Anchor Özel]


Gelelim esas konumuza :)
Haber içeriğimizin 2014 etamin ve kanaviçe modelleri olması gerekiyordu aslında ama yeni ürün ve kampanyalarımızın yoğun olması sebebiyle bu haberimizde çok fazla yer ayıramadık galiba.

-Yayın gurubunda bu sene oldukça yenilik var. Kanaviçe Dergisi 32. sayısı ile birlikte, 4 de yeni kitap sitemizde beğeninize sunulmuş durumda.
Kolay Kanaviçe Serisi 1 - Çiçekler
Kolay Kanaviçe Serisi 2 - Bebek
Kolay Kanaviçe Serisi 3 - Yiyecekler
Kolay Kanaviçe Serisi 4 - Kenar Süslemeleri 

-Ayrıca haberimizin konusu olan ROYAL PARİS ÇERÇEVE-KASNAKLI KİTLER de ürünlerimiz arasındaki yerini aldı.
"Çerçeve-Kasnaklı" kitlerin en önemli özelliği, bu hobi ile yakından ilgilenenlerin bildiği üzere, işleme sırasında kullanılan kasnağın, işlemeniz bittikten sonra çerçeve olarak kullanılıp duvara (veya nereye asmak isterseniz) asılabilmesi.
Ya da paket içerisinde yer alan çerçevenin, aynı zamanda işleme yaparaken kasnak olarak kullanılabilmesi :)
Siz nasıl arzu ederseniz :)

Ürünler ile ilgili daha detaylı ve resimli yazımızı tek yetkili Goblenci blogumuz :) www.goblen.net ' te bulabilirsiniz.
Konu hakkındaki yazımızın direkt linki: http://www.goblen.net/royal-paris-etamin-kitleri/

Ama siz uğramışken diğer yazılara da göz atın :)

En kısa sürede tekrar görüşmek üzere...

Saygılarımızla,


Share on Tumblr

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yeni yorum/mesaj

(yayınlanmayacaktır)

Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri alt bölüme yazınız.

(