Kanaviçe programı Filiz Türkocağı

06.04.2015
yazar - Goblenci -
Kanaviçe üzerine nadir olarak yapılan programlardan bir tanesi de geçtiğimiz günlerde TRT'de yayınlandı.
Programın konuğu "bizden" modeller üreten ve kanaviçeseverlerin yakından tanıdığı ve takip ettiği bir isim Filiz Türkocağı.
 
Kanaviçe modellerinin daha çok yurtdışında tasarlanması nedeniyle, 
"bizden" modeller üretme isteği ile yola çıktığını belirten Filiz Türkocağı ile yapılan program sayesinde kendisini daha yakından tanıyabilirsiniz.
 
Geçtiğimiz yıllarda Coats-Anchor grubu yayınlarından Anchor Yumak dergisi ile birlikte ortak çalışma gerçekleştirerek, tasarlamış olduğu kanaviçe ve etamin modellerinin bizlere ulaşmasını sağladığı için hem kendilerine hem de Anchor Yumak ekibine buradan bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz.
 
Anchor Yumak Filiz Türkocağı Özel Kanaviçe dergileri 'ne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Dilerseniz modellerden bazılarını tüm malzemeleri ile birlikte kit olarak da tedarik edebilirsiniz.

Anchor Yumak 104-105 kanaviçe dergileri kitleri
 
İyi seyirler, keyifli işlemeler dileriz.
 
www.goblenci.com
 

 

 

Kanaviçe - ücretsiz şema

05.04.2015
yazar - Goblenci -

Kanaviçe ve etamin ile ilgili paylaşımlarımıza, son dönemde sosyal medyada daha aktif olarak yer aldığımız için bir süredir ara vermiştik. Daha doğrusu bu paylaşımları sadece sosyal medyada yapmaktaydık.

Bugün daha önce yapmış olduğumuz paylaşımlara göz atarken, kendimizin bile bunları bulmakta zorlandığını görünce, en azından zaman zaman bazı gönderileri tekrar paylaşmakta ve bunu mümkün olduğu kadar çok kanaldan yapmanın iyi olabileceğini düşündük.

Bu doğrultuda yayınladığımız ücretsiz kanaviçe ve etamin şablonlarına sitemizde de yer vermek iyi olacak.

Aşağıda bir örneğini görebileceğiniz kanaviçe şablon paylaşımları bundan sonra zaman zaman sitemizde de yer alacak. Daha hızlı paylaşıma imkan vermesi nedeniyle sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayınız.

Sosyal medya hesaplarımızı görüntülemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Goblenci sosyal medya hesapları

 

kanaviçe şema ariadna muline

Şemanın büyük halini görüntülemek için üzerine tıklayınız.

İşlemek için gerekli muline iplikleri bu linke tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Keyifli işlemeler, iyi pazarlar...

www.goblenci.com

En düşük fiyat garantisi!

15.03.2015
yazar - Goblenci -

Şemalı goblen markası Luca-S goblenlerde EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ kapsamında;

İnternet üzerinde; sitemizde verilen fiyattan daha düşük fiyata rastlarsanız, site ve ürün adı ile birlikte bizlerle iletişime geçin, yapılacak kontrol sonrası ürününüzü

görmüş olduğunuz en düşük fiyattan tarafınıza temin edelim...

Saygılarımızla,

Goblen tablo'da en iyi adres!!!

www.goblenci.com

Ariadna iplik hakkında

14.12.2014
yazar - Goblenci -
     
    Kanaviçe, etamin, goblen konusunda en kapsamlı site olan Goblenci’yi yakından takip eden üyelerimiz, Ağustos sonunda yaşatmak zorunda kaldığımız kısa hizmet kesintisini hatırlayacaklardır.Bu kısa ayrılık; her ne kadar yaz aylarında olmamız nedeniyle tatile çıkmış olabileceğimizi düşündürse de, o dönemde yeni sezon için hazırlıklarımız devam etmekteydi.

Görüşmelerimiz devam etmekte olduğu için bunu o zaman duyurma şansımız yoktu, ancak bugün detaylarını verebiliriz.


muline iplik ariadna
 

Bayisi olduğumuz diğer iplik markalarının fiyatlarının yükselmesi nedeniyle, ki muhtemelen 2015 Ocak ayında bu fiyatlar yine artacaktır, üyelerimiz için bir süredir kaliteden ödün vermeden, daha hesaplı fiyata temin edilebilecek muline iplik arayışımız devam etmekteydi.

Bu çalışmalarımızı tamamlayarak,  Avrupa’nın bilinen markalarından ARİADNA İPLİK Türkiye Temsilciliği anlaşmasını geçtiğimiz aylarda imzalamış bulunmaktayız.muline iplik


Yeni yılın ilk aylarından ayından itibaren bayilik çalışmalarına ağırlık vererek,  ağırlıklı olarak el sanatları ve hobi ürünlerinin satışa sunulduğu bayiler aracılığıyla sizlere ulaşmayı umuyoruz.

Ariadna ipliği tercih etmemiz ile ilgili nedenlere kısa süre sonra haber içeriğimizden erişebilirsiniz.

Sosyal medya çalışmalarımız başlatılmış olup; 
Ariadna Türkiye Facebook sayfamıza www.facebook.com/AriadnaTurkiye linkinden ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımızı takip eden ve bizlerle işbirliği yapmayı arzu eden hobi mağazası, tuhafiye, el sanatları kursları yöneticileri; bilgi almak üzere iletişim veya bayilik başvuru sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirler.
 
Saygılarımızla,

Goblenci - Ariadna Türkiye

Ücretsiz kanaviçe şemaları

28.11.2014
yazar - Goblenci -

Ücretsiz kanaviçe şemaları, ücretsiz kanaviçe modelleri

 

Kanaviçe ve goblen modelleri-Yeni!

04.10.2014
yazar - Goblenci -
Goblen ve kanaviçe modellerimizi arttırmak yönünde yaz döneminde yoğun olarak devam eden çalışmalarımız sonuçlarını vermeye başladı.
 
Bu ay sitemize 150’den fazla yeni şemalı model ekledik. Modellerin büyük çoğunluğu goblen tekniği olarak bilinen yarım çarpı şeklinde işleniyor. (Goblen serisi)
Goblen tekniği ile işlenen modellerin yanısıra klasik kanaviçe tekniği olarak adlandırabileceğimiz çarpı işi modeller de bulunuyor. (Kanaviçe serisi)

Bazı modellerde; hem kanaviçe hem de goblen tekniği için hazırlanmış kitler mevcut.Kendi beğeniniz doğrultusunda dilerseniz goblen, dilerseniz kanaviçe tekniği ile işleyebilirsiniz.
 
Avrupa’nın önemli etamin kumaşı üreticilerinden Zweigart firmasına ait kumaşların kullanıldığı goblen ve kanaviçe kitlerimizde Anchor ve Madeira muline iplikler kullanılıyor. Ürün açıklamalarında hangi ipliğin kullanıldığına dair bilgi yer alıyor.
www.goblenci.com 

Goblen sipariş 100TL üzeri

14.09.2014
yazar - Goblenci -

Goblen, etamin, kanaviçe işlerinde yeni sezonu sitemizde daha önce yer almayan kampanyalar ile açıyoruz.
Yıl boyu devam eden Royal Paris goblen ücretsiz kargo kampanyamızı takiben, kampanyamızın sınırlarını daha da genişletiyoruz.
İstediğiniz herhangi bir kategoriden (goblen baskılı, goblen şemalı, işleme aksesuarları, etamin kumaş veya etmin kanaviçe iplik vs.) 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!!!

goblen etamin kanaviçe sipariş


Goblenci Facebook

04.07.2014
yazar - Goblenci -

Goblen, etamin kanaviçe ilgili haberleri, örnek modelleri, yeni ürünleri takip edebileceğiniz Goblenci resmi facebook sayfamız www.facebook.com/goblenci 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde 5000 takipçiye ulaştı.
Vermiş oldukları destekten dolayı tüm üye ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
www.goblenci.com
Goblenci facebook 5000
Resmin üzerinde tıklayarak facebook sayfamıza giderek beğenin, gelişmeleri ilk önce siz öğrenin!!! 

Dmc ipliklerin Anchor karşılıkları

28.06.2014
yazar - Goblenci -
Dmc ipliklerin Anchor karşılıklarını tek tıkla sepetinize ekleyebilir, iplik alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz...

Sitemize yeni eklenen Dmc>Anchor dönüşüm tablosu sayesinde, Dmc iplik renk kodlarının Anchor karşılıklarını sadece sayısal değer olarak değil link olarak hazırladık. Dilerseniz renk kodunun üzerine tıklayarak ürünün fotoğrafını görüntüleyebilir, istediğiniz ton olup olmadığına karar verebilirsiniz. Beğendiniz ve satın almak istiyorsanız, dilediğiniz çile adedini "adet" bölümünde bulunan kutuya yazarak veya kutunun üstünde bulunan oklar yarımı ile adeti arttırıp azaltarak miktar belirleyebilir ve sepetinize ekledikten sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.
http://www.goblenci.com/anchor-iplik/dmc-anchor-donusum.html
Saygılarımızla,
www.goblenci.com

İSMEK 2014

16.06.2014
yazar - Goblenci -

İSMEK, 17. Genel Sergi ve Festivali gösterilen yoğun ilgi ve büyük bir coşkuyla açıldı. 

Gerçekleştirdiği genel sergiler ile her yıl İstanbulluların büyük beğeni ve takdirini kazanan İSMEK, 17. Genel Sergi ve Festivali’ni düzenlenen bir törenle açtı.
Tören, mehter takımının verdiği bir konserden sonra İBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Ferrah Şarman’ın yaptığı hoş geldiniz konuşması ile başladı. Ferrah Şarman, İSMEK’in kurulduğu günden bu yana pek çok insan için umut olduğunu, pek çok insanın da hayalini gerçekleştirdiğini belirtti.
Açılış töreni, bu dönemde eğitim gören İSMEK kursiyerleri adına İSMEK Yenibosna Mesleki Uzmanlık Merkezi kursiyeri Saliha Mercümek’in konuşması ile devam etti. Kursiyer Saliha Mercümek 2014 Gastronomi Fuarı’nda pastacılık branşında aldığı birinciliğin İSMEK’in ve İSMEK’teki usta öğreticilerinin sayesinde ve onların kazandırdığı bilgi ve beceri ile olduğunu söyledi. Kursiyer konuşmasının ardından açılış töreni, bu yıl İSMEK’te halk oyunları branşında eğitim alan kursiyerlerin Ege ve Karadeniz yöresinden sergiledikleri halk oyunları gösterisine sahne oldu. 

Kuruluşundan bugüne kadar 1 milyon 800 bini aşkın mezun kursiyer sayısına ulaşan ve 2013- 2014 eğitim döneminde 220 bini aşkın İstanbulluya eğitim hizmeti veren İSMEK, genel sergi ile kursiyerlerinin el emeklerini bu yıl da İstanbullularla buluşturarak görsel bir şölen yaşatıyor. İSMEK’in 17. Genel Sergi ve Festivali’nde, geleneksel Türk İslam sanatlarından resim ve fotoğrafa, giyimden nakışa pek çok sanat ve el sanatında ortaya konan el emeği göz nuru kursiyer çalışmalarının sergileniyor. 

İSMEK’in eğitim dönemi boyuca “İSMEK’in Ustaları” üst başlığı altında düzenlediği sergiler de 17. Genel Sergi ve Festivali’nde görülebiliyor. Minyatür, resim, çini, kaligrafi, kırkyama, tezhip, hat, çakıl taşlarıyla resim, bilimsel bitki çizimi ve ebru branşlarında sanatseverlerin beğenisini kazanan sergilerdeki eserleri İstanbullular, genel sergi vesilesi ile bir arada görme imkanı buluyor.

Sergiye gelen ziyaretçiler, düzenlenen pek çok etkinliğe de ücretsiz olarak katılma fırsatı bulabiliyor. Seminerler, canlı performanslar ve atölye çalışmaları ile merak ettikleri konularda bilgi sahibi olan ziyaretçiler müzik etkinlikleri ile hoşça vakit geçiriyor.

İSMEK 17. Genel Sergi ve Festivali, 22 Haziran tarihine kadar, 10:00 ile 19:30 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor.

ULAŞIM:
Feshane'ye Taksim, Levent,Mecidiyeköy,Eminönü ve Atatürk Havalimanı gibi önemli merkezlerden çevre yolu kullanılarak 5 ile 25 dakikada ulaşmak mümkündür. Üsküdar'dan Feshane'nin komşu olduğu Eyüp iskelesine her saat başı karşılıklı şehir hatları vapur seferleri vardır. 

Eski Feshane Caddesi Defterdar Durağı EYÜP/ İSTANBUL 

Tel: 0 212 501 73 26 Fax : 0 212 501 73 28

444 66 44 

 

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap