Etamin kitleri Royal Paris

11.01.2014
yazar - Goblenci -

Royal Paris etamin kitleri ve daha neler neler bekliyor bizi 2014'te...

etamin kanaviçe kitleri
Royal Paris Etamin Kitleri

Merhaba! Uzun bir aradan sonra hem web sitemiz www.goblenci.com üzerinden tekrar başladığımız haberlerimiz hem de blog yazılarımızla yeniden sizlerleyiz. Öncelikle, henüz başında olduğumuz 2014 senesinin, hepinize mutluluklar getirmesini dileriz...

Bu sene sitemizde Royal Paris çerçeveli etamin kitlerinin yanı sıra, beğeneceğinizi umduğumuz pek çok yeni ürünle karşınızda olacağız. Bunların bir kısmını sitemizde yayınlamaya başladık bile. Anchor marka muline iplikler, Royal Paris markalı yeni baskılı goblen modelleri bunların çok küçük bir kısmı. Ancak, şimdiden daha fazla bilgi verip de sürprizi bozmayalım.

Royal Paris çerçeveli etamin kitleri hakkında bilgi:

royal paris etamin paketi
Royal Paris Etamin Kitleri

Örneklerini görmekte olduğunuz etamin kitlerinin bize göre en güzel yanlarından biri, boyutlarına rağmen çok iyi hazırlanmış şemalara sahip oldukları için çok gerçekçi görünmeleri.

Bu kitler, modelleriyle uyumlu renkli çerçeve/kasnakları da içinde barındırıyor böylece işlemeniz biter bitmez eserinizi asarak sergilemeye başlayabiliyorsunuz.

Bu kitlerin diğer mini etamin kitlerinden farklı olarak bir avantajı da içinde kullanılan ipliklerin kodlarının yazılı olması. Bu sayede ipliklerinizden bir ya da bir kaçını kaybetmeniz halinde bile işlemeniz yarım kalmaz, yeniden aynı iplikten tedarik edebilirsiniz.

royal paris kanaviçe kitleri
Royal Paris Etamin Kitleri

Dilerseniz yazının devamında beraberce daha fazla örnek görelim ve etamin kitlerinin içinde neler olduğunu detaylıca inceleyelim:

 Royal Paris etamin kitlerinin içinde daha önce de belirttiğimiz modele uygun renkte seçilmiş çerçeve olarak da kullanılabilen kasnakların ve ipliklere ait renk anahtarının dışında; Anchor markalı kumaş ve iğne yer alıyor.

Kitlerin içerisinde bulunan iplikler de, yine Anchor markalı iplikler. Henüz bir çok üyemizin Anchor muline ile tanışıklığı olmadığı düşünülürse, renklerin parlaklığını ve iplerin dayanıklılığını gözünüzle görmeniz açısından bu uygun fiyatlı kitlerin çok iyi birer seçim olacağı düşüncesindeyiz.

Royal Paris etamin kitleri
Royal Paris etamin kitleri

16cm. çapında ya da 17,5x13,5cm. ölçülerinde oval çerçeveler içindeki bu modellerin şemaları ve işleme kılavuzlarının yanında paketlerden ipliklerinizin dağılmasını önlemeniz için onları sabitleyebileceğiniz bir de iplik sabitleme anahtarı bulunuyor.

Biz, hemen alıp işlemeye başlayabileceğiniz ve bitirir bitirmez asabileceğiniz bu derli toplu etamin paketlerini; çabuk tamamlanan projelerden hoşlananlara, hediye etmeyi v.b. düşündüğünden kısıtlı bir süre içinde işlemek durumunda olanlara veya bir yolculuğa çıkarken yanına hangi projeyi alacağını düşünenlere, bu işe yeni başlayacaklara özellikle tavsiye ederiz...

Royal Paris etamin kitleri
Royal Paris etamin kitleri

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap