Goblen-etamin-kanaviçe işlenmiş örnekler

17.06.2017
yazar - Goblenci -

Sitemizde fırsat buldukça ve bizlere iletildikçe işlenmiş goblen, etamin, kanaviçe modellerine, bu tekniklerle işlenip değişik dekorasyon fikirlerine eşlik eden modellere de yer vermeye çalışacağız.

İlk olarak sitemizde sabit olarak yer vermiş olduğumuz, üyelerimiz tarafından bize gönderilmiş olan bazı modellere yer vermek istiyoruz. Siz de daha önce www.goblenci.com’dan alışveriş yaptıysanız ve bitmiş modeli bu sayfamızda diğer goblen severlerle paylaşmak isterseniz, modelin (mümkünse en yüksek kalitede) çekmiş olduğunuz fotoğraflarını bizlereGoblenci iletişim e-posta adresimizden ulaştırabilirsiniz. Fotoğrafların ne şekilde çekilmesi gerektiğine dair, aşağıdaki örnek fotoğraf bir fikir verecektir sanıyoruz.

Yayınlanan fotoğraflarla birlikte en beğendiniz modeller hakkında bilgi alabilmeniz için ürünlerin ana sayfamızda yer alan linklerini de yayınlayacağız. Sitemizdeki güncellemeler nedeniyle ürüne ulaşmazsanız, “goblen arama” bölümüne ürün adını yazarak aratabilirsiniz. Aramalarınız sonuç vermiyorsa iletişim bölümü yine devrede :) E-posta adresimizden bizlerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşlenmiş goblen örnekleri

En çok beğenilen modellerimizden biri Osman Hamdi'nin  Kaplumbağa Terbiyecisi
Not: Baskılı Kaplumbağa terbiyecisi gobleni de bir dönem stoklarımız arasında yer alan bir modeldi. (Siz bu yazıyı okuduğunuz tarihte mevcut olup olmadığını kontrol etmek için sitemiz "arama" bölümünü kullanmanızı rica ederiz.
Etamin, kanaviçe işlerine yeni ilgi duyanlar için daha kolay olduğunu düşünerek baskılıya yönelmek mümkün olabilir. Ancak tecrübeli üyelerimiz; resimde görülen detayların baskılı goblende net olarak verilemeyeceğini çok iyi bileceklerdir.

Kaplumbağa terbiyecisi goblenigoblen kaplumbağa terbiyecisi
Kaplumbağa Terbiyecisi-Osman Hamdi Bey

Aslında bu başlık altında bir kaç tane model birden yayınlamayı düşünüyorduk, ancak çeşitli sebeplerle -bunların başında "zaman" geliyor :) -paylaşmak isteyip paylaşamadığımız o kadar fazla konu var ki, diğer modelleri başka bir yazıda mümkün olduğu kadar detaylı (zamanımızın elverdiği ölçüde) paylaşmaya çalışacağız.
Sitemizde yayına alamayacağımız bir çok örnek olacaktır.
Sosyal medya hesaplarımızdan bu modelleri görüntüleyebilirsiniz.

Instagram: Instagram.com/goblencicom
Facebook: Facebook.com/goblencicom

Saygılarımızla,
www.goblenci.com

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap