Goblenci 2014

26.03.2014
yazar - Goblenci -
Goblen etamin kanaviçe ile ilgili paylaşımlarımızı son dönemde ağırlıklı olarak sosyal medya üzerinden yapmakla birlikte, 2014 yılının ilk 3 ayını geride bırakmakta olduğumuz şu günlerde, sitemiz üzerinden de bir değerlendirme yapmak istedik.
 
Yeni Marka:
2014 yılı ile birlikte daha önce Royal Paris ürünlerini bulundurduğumuz Coats-Anchor grubunda ürün çeşitliliğine giderek sitemize ANCHOR MULİNE İPLİK ‘leri de eklemiş bulunmaktayız. 
Bu ürün grubunun eklenmesi ile birlikte, goblenlerinizi dilediğiniz marka iplikle tercih edebilir, dilerseniz anchor muline iplikleri renk koduna göre ayırdığımız bölümden online olarak satın alabilirsiniz.
Anchor Yumak dergilerinin özel sayılarına da "Kitap ve Dergiler" kategorimizden ulaşabilirsiniz.
 
Muline ipliklerin yanısıra, Anchor simli iplikler de sitemiz üzerinden beğenilerinize sunulmuştur.
 
Yeni Ürün:
Bu yıl ürünlerimizin arasına; el sanatları ile ilgili her türlü hobilerinizde kullanabileceğiniz dekoratif düğmeleri de eklemek istedik. 1. Kalite dekoratif düğmeler ile her türlü elişi ve scrapbooking, papercrafting gibi hobilerinizi daha da renklendirebilir, kumaş,i kağıt, çerçeve kenarı gibi dilediğiniz bölümde kullanabilirsiniz. Bu düğmeleri aynı zamanda günlük kıyafet, çanta, ayakkabı gibi her türlü günlük kullanım eşyasında aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.
 
Yeni Hobi:
Muline ipliklerimiz her zaman biraz artar ve zamanla biz bunları nasıl değerlendirebileceğimize ilişkin projeler üretmeye çalışırız. İşte bunlardan biri de hatıra bileklikler. Muline iplikleriniz yoksa bile, bileklik yapımı için özel olarak hazırladığımız iplik kitleri ile çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Kendiniz ve çocuğunuz için yeni bir hobi olmasının yanı sıra, arkadaşlarınız için de kıymetli bir hediye olacaktır. Her yaştan insanın keyifle yapabileceği ve en ekonomik hobilerden biri Bileklik yapımı, bileklik örme
 
YENİ KATEGORİLER:
Sitemize eklenen yeni marka, ürün ve kendi hazırlamış olduğumuz özel ürünler doğrultusunda sitemize 10 dan fazla yeni kategori ekledik. Birkaç tanesine göz atalım.
 
Anchor iplik: Yılbaşından bu yana sitemizde yerini almış durumda. Muline ipliklerin yanısıra, ebruli, multicolor ve Anchor Lame ipliklere bu bölümden ulaşabilirsiniz.
 
Royal Paris Çerçeveli kitler: Royal Paris baskılı goblenlerin modellerinin arttırılmasının yanısıra, Royal Paris çerçeveli kitlerin de beğeninize sunulması ile bu ürün grubu için yeni bir kategori açtık.
 
Düğme – Scrapbooking: Dekoratif düğmelerimiz bu kategori altında toplandı.
 
Bileklik Örme: Bileklik örme setlerinin yanı sıra, bilekli örme iplik kitlerimize bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 160cm olarak kesilmiş ipliklerden ve çeşitli renklerin bir araya getirilmesi ile daha uygun fiyata daha fazla renge sahip olabilirsiniz. Bu ürün grubu ile ilgili bir de facebook sayfamız var. Yeni modeller ve bilkelik yapımı videoları paylaşıyoruz. https://www.facebook.com/bileklikyapimi
 
İncelediğinizde diğer yeni kategorilerimiz de gözünüzden kaçmayacak :) 
 
Sosyal Medya
 
Bu sene uzun süredir ihmal ettiğimiz, daha doğrusu kaliteli içerik sunabilmek için fırsat bulamayacağımızı düşündüğümüz için ertelediğimiz sosyal medya kanallarımız da daha aktif olarak kullanmaya başladık.
FACEBOOK: Henüz iki aydır aktif, ancak içeriğine göz attığınız zaman muhakkak takip etmeniz gereken bir sayfa olduğunu göreceksiniz. En aktif olarak kullandığımız bilgilendirme kanalımızdır.
 
Diğerleri:
 
 
Bildiğiniz üzere Goblenci ile ilgili internet ortamında çeşitli site ve bloglarımız mevcut.
www.goblenci.com başta olmak üzere bunlardan en önemlileri 
www.goblen.net goblen etamin kanaviçe ve ürünlerimiz ile ilgili çeşitli yazılar paylaştığımız sitemiz
www.goblenci.net Sadece tanıtım amaçlı sitemiz
 
Bloglarımız: (aktif  olarak kullanmaya çalıştıklarımız)
goblencicom.blogcu.com (Goblenci’ye ait ancak aktif olarak kullanılmamaktadır)
 
*** “Goblenci” adı ile açılan herhangi bir sosyal medya yayını veya siteye rastlarsanız, itibar etmeden önce muhakkak bizim tarafımızdan yönetilip yönetilmediği konusunda bilgi alma için http://www.goblenci.com/iletisim.html üzerinden bizlerle iletişime geçiniz.
 

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap