Goblenci sosyal medya kampanyası

18.04.2016
yazar - Goblenci -

Merhaba;

Son işlemiş olduğunuz kanaviçe pano, broş, şemalı goblen, baskılı goblen, muline iplikle yapılmış bileklik veya kitap ayracını fotoğraflayın, %10 indirim kazanın!!!

Geçtiğimiz haftadan başlayarak; siparişleriniz ile birlikte ücretsiz olarak gönderilmeye başlayan dönüşüm kodları broşürü ile ilgili instagram'da bir kampanya düzenledik.

İşlemiş olduğunuz ürünleri broşür ile birlikte fotoğraflayıp #Goblenci, #Ariadnaiplik etiketleri ile instagram hesabınızda paylaşarak, bir sonraki siparişinizde %10 indirim 

kazanabilirsiniz. Instagram'da bizi (@etamin.kanavice) hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın tarihte sipariş vermemiş olan üyelerimiz de kampanyamızdan yararlanabilmek için, www.goblenci.com/ariadnaiplik.jpg linkinden kampanya görselini kaydedip;

- renkli yazıcı çıktısı alarak

- fotoğraf uygulamaları kullanıp

işlemiş oldukları ürünle aynı kare içinde yer alacak şekilde görüntüleyerek, kampanyamıza katılabilirler.

 

muline iplik, kanaviçe iplik


Katılma koşulları ve açıklamalar:

- Paylaşımlar 15 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında instagram'da yapılacaktır. Katılım görseli ve üye adınızı Dm'den iletebilirsiniz.
- Birden fazla görsel ile katılabilir, kampanya sonuna kadar tüm alışverişlerinizi indirimli olarak yapabilirsiniz.
- Broşürü olmayan üyelerimiz www.goblenci.com/ariadnaiplik.jpg linkinden katılım görselini indirerek fotoğraflarını düzenleyebilirler.
- Dilediğiniz bir işleme olabilir (pano, broş, şemalı/baskılı goblen, çeşitli bileklikler, kitap ayracı vs.)
- Herhangi bir marka muline ile olabilir. Paylaşacağınız görselde yer alan herhangi bir ürünün Goblenci'den temin edilmiş olması yeterlidir.
- İndiriminiz 31 Mayıs'a kadar yapacağınız Ariadna muline iplik alımlarında (çile) geçerlidir. Set ve renk paletleri dahil değildir.

Kampanya harici olarak Ariadna, Anchor, Dmc markalarının dönüşüm kodlarına ihtiyaç duyuyor iseniz, aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.
Şemanız hangi markanın kodları ile verilmiş olursa olsun, dönüşüm tabloları yardımıyla, dilediğiniz markanın iplikleri ile işleme yapabilirsiniz.

Anchor-Ariadna

Saygılarımızla,
www.goblenci.com 

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap