Plastik etamin (alternatif)

26.06.2017
yazar - Goblenci -

Plastik etamin uzun süredir sitemizde online olarak satılmakta olan bir ürün ve çok sayıda işlenmiş örneğini sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz.
Bunlar arasında özellikle kitap ayracı ve broş olarak yapılanlar göze çarpıyor.
Aşağıdaki örnek, dekoratif amaçlı evinizde kullanabileceğiniz için dikkatimizi çekmişti. Instagramda daha önce yayınlanmış olmasına rağmen, blog yazılarımız arasına da almak istedik.

 

plastik etamin


Plastik etamin ağırlıklı olarak yurtdışından ithal edilen bir ürün. Düzenli olarak temin edilmesi mümkün olmayabilir.
Hatta belki de; siz bu yazıyı okuduğunuz sırada stoklarımızda mevcut değil. (Stoklarımızda mevcut ise bu linkten temin edebilirsiniz: Plastic Canvas )

Bulamadığınız durumda; normal etamin/kanaviçe kumaşınızın arka bölümüne sert bir malzeme sabitleyerek, (karton vs) aynı etkiyi yakalayabilirsiniz.

Plastik etamin sıklığı sabit olduğu için, kanaviçe modelinizin ebatlarında bu sıklığı gözönünde bulundurmalısınız. (1 santimetrede yaklaşık 5.5 çarpı)
Yukarıda belirttiğimiz şekilde, (arkasına sert malzeme sabitleyerek) yapacağınız bir çalışmada, dilediğiniz sıklıkta kumaş kullanarak, aynı modeli farklı ebatlar için hazırlayabilir, kullanacağınız yere göre en uygun ebat/kumaşa karar verebilirsiniz.


Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap