Ünlü tablolar baskılı goblen oldu!

13.12.2019
yazar - Goblenci -

Bir çoğumuz ünlü tabloları etrafımızda görmeyi seviyoruz. Yeni girdiğimiz bir mekandaki döşemelerde, bir reklam afişinin zemininde, karşıdan gelen genç kızın tişörtündeki baskıda Van Gogh'un yıldızları ya da Monet'nin gelincikleri bize göz kırpıyorsa, gülümsemeden duramıyoruz.

Özellikle özdeşleştiğimiz, bizi ifade ettiğini düşündüğümüz, her baktığımızda farklı anlamlar keşfedip uzun uzun derinliklerine dalmaktan haz aldığımız tabloları ise bir şekilde evimizde de görmek istiyoruz. Bütçemize ve erişebilme şansımıza göre iyi bir reprodüksiyon ya da kanvas baskı, hiç olmazsa poster; hemen çerçeveletip asıyoruz.

Peki bu tablolara biraz da kendi dokunuşumuzu katsak ve onları goblen olarak iğne iplikle kendimiz işlesek daha da güzel, daha da anlamlı olmaz mı? Şemalı goblen kit olarak uzun zamandır beğeninize sunduğumuz bu tabloları, genellikle çok detaylı oldukları için baskılı goblen olarak bulmak yakın zamana mümkün olmuyordu. İşlemede baskılı kumaş üzerine çalışmayı seven üyelerimize olumlu cevap verememek de Goblenci.com ekibi olarak bizleri fazlasıyla üzüyordu.

İki seneden uzun bir süredir yaptığımız çalışmalarla, baskılı goblen kategorimizdeki ünlü tablolar arasına onlarcasını ekledik. İzlenimcilerden Claude Monet ve Pierre Auguste Renoir'tan, oryantalist Jean-Leon Gerome'a; neo-klasik John William Godward'tan, art izlenimci (post empresyonist) Paul Gauguin ve Vincent van Gogh'a çok çeşitli ressamların birbirinden önemli eserlerini aşağıdaki linkte işlemeye hazır baskılı goblen tablo olarak bulabilirsiniz.

https://www.goblenci.com/goblen-baskili/baskili-goblen-unlu-tablolar.html

Üstelik bu kadarla kalmayacak... Aradığınız tabloyu henüz bulamamış olabilirsiniz ama biz yeni goblen modelleri eklemeye devam ediyoruz. Bazı modeller ise gösterdiğiniz ilgi sonucu tükenip yeniden tedarik ediliyor. Dolayısıyla hala "sık kullanılanlar/favoriler" arasına eklemediyseniz (aa çok ayıp ama... :):):)) haydi hemen bizi takibe alın...

Yorumlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap