Garanti ve İade koşulları

-Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

-Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan / ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde beraberinde gönderilen kıymetli evrakla birlikte (irsaliye,fatura vs) teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Şemalı goblenlerde; ürünlerin her biri kişiye özel hazırlanmakta olup, iade veya değişiklik mümkün değildir.

-Şemalı goblenlerde fiyatlandırma kullanılan ip miktarı da gözönünde bulundurularak yapılmıştır. İşleme kılavuzunda belirtilen teknik kullanıldığı halde oluşan malzeme eksikleri, talebiniz incelendikten sonra tarafımızca tedarik edilerek bir sonraki siparişinizle ücretsiz olarak gönderilir. İşleme kılavuzu ve site üzerinde belirtmiş olduğumuz teknik haricinde işleme yapıldığı görüldüğü takdirde ilave ip talepleri ücret karşılığı tedarik edilmektedir.

-Şemalı goblenlerde; talep edildiği takdirde herhangi bir model 1:4 olarak sipariş verilebilir. Gerek site üzerinde fiyatlandırılmış olsun, gerekse iletişime geçilerek fiyat alınmış olsun şemalı modeller kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Üyelerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen modellerde iade talebi mümkün değildir.

-Baskılı goblen gibi diğer üreticiler tarafından sağlanan ürünlerde, malzeme miktarları üretici firma tarafından belirlenmiştir. Fiyatlandırma (baskılı goblen kitlerinde) belirtilen ip miktarına göre yapılmıştır. İlave malzeme talepleri ücret karşılığı tedarik edilecektir.

-Ürün açıklamasının iyi okunmamasından kaynaklanan durumlardaki değişiklik taleplerinde, kargo bedelleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

-Yanlış veya eksik ürün gönderiminden kaynaklanan kargo ücretleri tarafımızdan karşılanacaktır. Hasarlı ulaşan gönderilerde tazmin için muhakkak surette durum tespit tutanağı aranmaktadır. Lütfen siparişlerinizi kargo görevlisi yanında açarak teslim alınız, hasarlı ise tutanak tutturunuz.

-Yukarıda belirtilenler haricindeki durumlarda, üzerinde aksi yönde uzlaşılmadığı takdirde, kargo masrafları alıcıya aittir.

-Kargo şirketi aracılığı ile tarafınıza ulaştırılan paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksik ürün varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

-Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, eksik ürün, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

-KREDİ KARTI İŞLEMLERİ: www.goblenci.com kredi kartı ile yapılacak işlemlerde, altyapı sağlayan kuruluşun işlem kural ve süreleri doğrultusunda hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kredi kartı ile yapılan işlemlerinizde, ürün kargoya verilmeden önce yapılan iptal işlemlerinizde altyapı sağlayan kuruluşların işlem kural ve süreleri doğrultusunda hareket edilir. Kargoya verildikten sonra, iade ve değişim taleplerinde belirtilen şartlar doğrultusunda hareket edilecektir.

-Havale iadeleri 3 iş günü içinde yapılacak ve üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize havalenin yapıldığına dair e-dekont gönderilecektir. Bankanız, iadeleri aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durum bizim tasarrufumuzda değildir. E-dekont tarafınıza ulaştıktan sonra, 3 işgünü içerisinde hesabınıza geçmeyen tutarlarla ilgili olarak bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibat kurunuz.

-Kredi Kartı ile PayPal ödemeleri (iade edilecek tutarlar), 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve e-posta adresinize havalenin yapıldığına dair e-dekont gönderilir.

-Kredi kartı ile kapıda ödenen tutarlar ile ilgili olarak yapılacak iadelerde, aksi yönde uzlaşma sağlanmadığı takdirde, ödeme süresi Kargo şirketi tarafından belirlenen 45 (kırkbeş) iş günüdür. Kapıda nakit ödenen tutarlar ile ilgili olarak bu süre 7 (yedi) iş günüdür.

-İade işlemleri sırasında kullanılacak kargo şirketi tarafınıza bildirilecek, diğer kargolarla yapılan ve önceden iletişim kurmaksızın yapılan gönderiler tarafımızca teslim alınmayacaktır.