Gizlilik ve Güvenlik

Bu gizlilik ilkeleri Sevi Öztekin İğn. İpl. Kum. Tic. tarafından,  www.goblenci.com sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.goblenci.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Site ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar yeraldığı takdirde www.goblenci.com web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sipariş verdiğinizde, size ulaştırılabilmesi için kargo şirketleri tarafından talep edilen teslimat bilgileriniz haricinde, hiçbir şekilde 3. kişilerle bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Üye/Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu www.goblenci.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Sevi Öztekin İğn. İpl. Kum. Tic.`in Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Sevi Öztekin İğn. İpl. Kum. Tic.`e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- 256 bit'e kadar SSL Güvenlik sertifika sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak yer almakta olup, sizin haricinizde bir kişinin erişimi mümkün değildir.


Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.