Sipariş ve Ödeme

Nasıl Sipariş Verebilirim??? 

Üyelerimiz, siteye üye girişi yaptıktan sonra, ürünleri gezerken, sepete ekle düğmesini kullanarak alışveriş yapabilirler.
Sitemize üye olmak için; banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek yoktur...

Bu konuda teknik veya diğer açılardan herhangi bir sıkıntı yaşayan site ziyaretçilerimiz, bize info@goblenci.com e-posta adresimizden veya iletişim bölümünde yer alan iletişim formu ve telefonlarımızdan ulaşarak siparişlerini verebilirler.

En uygun fiyatlara ulaşabilmeniz için, ürün tutarları her türlü ilave hizmet fiyatlandırmasından arındırılmıştır. Verilen fiyatlar Havale/EFT fiyatlarıdır ve en ekonomik fiyatlardır. Ek hizmetler, (kapıda ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme vs. aktif olduğu durumda) ödeme ekranında ayrıca fiyatlandırılır.


1- Banka Havalesi ve Kargo ile Teslim:

Ürün fiyatına yalnızca kargo şirketi tarafından belirlenecek taşıma ücreti ilave edilecek, tutarı seçmiş olduğunuz kargo şirketinin şartlarına göre değişkenlik gösterecektir. Siparişinizin son bölümünde bu tutarın ne kadar olduğunu, ücretsiz olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.
Sipariş bedeli + (varsa) kargo bedeli toplam tutarına ilişkin, hesap numaralarımıza ödeme yapıldığına dair bilgi elimize ulaştıktan sonra, ürünleriniz tarafınıza kargolanacaktır.

 

2- Kredi Kartı ile ödeme:

İş bankası Sanal Pos altyapısı
İŞ BANKASI SANAL POS ALTYAPISI ile BANKANIZ KADAR GÜVENLİ!!!

Sitemiz üzerinde üyelik ve ödeme sayfalarında 
her türlü veri alışverişi, bankanızın internet sayfasında olduğu gibi, 256 bit şifreleme ile şifrelenerek aktarılmaktadır. Sipariş sırasında ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Maximum üye işyeri olarak İş bankası Maximum kredi kartlarına peşin ödemede %1 maxipuan, veya 6 aya kadar taksit (dönemsel olarak değişiklik gösterebilir) seçeneği sunulmuştur. "Aynı gün Kargo" ibaresi taşıyan ürünleriniz aynı gün, diğer ürünleriniz 3 işgünü içerisinde kargoya verilir.(Varsa; gecikmeler, tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.)

Toplam tutar, ödeme sayfanızda "Kredi Kartı ile ödeme" seçeneğini seçtiğinizde otomatik hesaplanır ve ekranda görüntülenir. Banka tarafından tahsil edilen işlem masrafları; kredi kartı işlem komisyonu veya taksitli alışverişiniz için; işlem komisyonu + vade farkı olarak ilave edilmektedir. 
www.goblenci.com kredi kartı ile yapılacak işlemlerin iptal veya iadesi durumunda altyapı sağlayan kuruluşun işlem kural ve süreleri doğrultusunda hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Taksitli alışveriş imkanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.


3- Kapıda Teslim ve Nakit Ödeme:

Kapıda ödemede yaşanan problemler, bu hizmetin ek ücrete tabi olması ve 2 ayrı bankanın sanal pos yapısı ile çalışıyor olmamız nedeniyle; uzun bir süredir bu hizmeti verememekteyiz.. Kısa vadede yeniden açılması planlanmamaktadır.

Diğer ödeme yöntemlerini kullanmanızı rica ederiz.
 

4- PayPal

PayPal ödeme
İş Bankası ve Garanti Sanal Pos altyapılarının sağlanmasını takiben durdurulmuştur.

Paypal üyesi iseniz; güvenli ödeme sayfamıza yönlendirilerek PayPal üye girişi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. "Aynı gün Kargo" ibaresi taşıyan ürünleriniz aynı gün, diğer ürünleriniz 3 işgünü içerisinde kargoya verilir.(Olası gecikmeler, tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.)

Toplam tutar, ödeme sayfanızda "Kredi Kartı ve PayPal" seçeneğini seçtiğinizde otomatik hesaplanır ve ekranda görüntülenir. İlave tutar, "tahsilat hizmet bedeli" olarak alınmaktadır. 

PayPal üyesi değilseniz; ancak ödemenizi yine de PayPal üzerinden tamamlamak istiyorsanız, yönlendirileceğiniz güvenli ödeme sayfasında, üye olmadan, sadece kredi kartı bilgilerinizle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız...


5- K.K.T.C

Yurtiçi gönderilerimizin yoğunluğu nedeniyle, K.K.T.C. gönderilerimiz süresiz olarak durdurulmuştur. Bir yakınınız aracılığıyla yurtiçinden sipariş vermenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.
 

6- Diğer Ülkeler (Other Countries)

Yurtiçi gönderilerimizin yoğunluğu nedeniyle, yurtdışı gönderilerimiz süresiz olarak durdurulmuştur. Bir yakınınız aracılığıyla yurtiçinden sipariş vermenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Please contact us at info@goblenci.com for details...***KARGO HAKKINDA***

Tarafınıza gönderilen ürünler adrese teslim olarak gönderilmekte olup, kargo yetkilisi tarafından adresinize ulaştırılır. Tarafınıza ulaşılamadığı durumda not bırakılmakta olup, kargonuzun ilgili şubeye ulaşmasını takiben 3 işgünü içerisinde, şube ile görüşerek tekrar dağıtım talep edebilir(şube insiyatifindedir) veya şubeden teslim alabilirsiniz.
*Teslim alınmayan kargolarda, iade ve tekrar gönderim ücretlidir.  Tarafımızdan veya kargo şubesinden kaynaklanan hatalarda ücretsiz gönderim yapılır. 
**Kampanyalar kapsamında ücretsiz gönderilen kargolarda, iade/değişiklik durumunda; söz konusu ücretler tarafınıza yansıtılmaktadır.