Neden Goblenci?

Kuşkusuz goblen tablo işlemek çok ince bir zevk ama sabır gerektiren zorlu bir hobi. Goblen tablolara değerini veren ve aynı zamanda işlemede yaşanan en büyük zorluk, 1 santimetrekarede bulunan ortalama 100 kutucuğa, şemada görünen sembollerin temsil ettiği renklerdeki ipliklerle dikiş atmak için dökülmesi gereken göz nuru.

Özellikle sembollerin hepsinin birbirine benzediği ve sıkışık biçimde birbirinin içine girdiği şemalar, bu goblen tabloları işlemeyi iyice zorlaştırıyor ve bazı goblen severleri işlemekten soğutuyor.Biz Goblenci olarak kendi ürettiğimiz goblen tablo kitlerinde, tecrübelerimiz ve sizlerin de önerileri doğrultusunda, dünyadaki hiç bir markanın dikkat etmediği bu konuya, kolay seçilir, açık ve sembolleri birbirinden çok kolay ayırt edilen şemalar hazırlayarak çözüm getirdik.

Sitemizden alacağınız, bizim imalatımız olan goblen tablo kitleriyle artık sembolleri çözümleyebilmek için dakikalarca şemalara bakmayacaksınız, gördüğünüz kolay anlaşılır sembollerle hazırlanmış şemaları, kolayca, vakit kaybetmeden ve gözleriniz fazla yorulmadan kumaşa aktaracaksınız.

Goblen işlemede yaşadığınız başka zorluklar varsa, lütfen info@goblenci.com  adresine mail atarak bizimle paylaşın, birlikte sorunlarınıza mümkün olan en başarılı çözümleri getirmeye çalışalım...