Kanaviçe Hat Koleksiyonu

[Bkz. ürün açıklaması]
S6000
5 adet

Yeni bir kanaviçe hat kitabı ile karşınızdayız. Hat sanatının birbirinden güzel örneklerini sergilediğimiz önceki kitabımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı siz kanaviçe ve hat severlere en içten teşekkürlerimiz sunarız. 

Bu kitabı set olarak satın almak için:
Kanaviçe Hat yazıları seti

Hat sanatı oldukça köklü bir geçmişi olan güzel yazı sanatıdır. Bu güzel ve estetik yazı sanatının kanaviçeye uyarlanması, birbirinden güzel hat eserlerinin işlenerek herkesin evinde yer alabilmesine olanak sağlamaktadır. 

Dünyada bu alanda çıkan ilk kanaviçe hat modelleri kitabı olan ilk yayınımızın baskısının tükenmiş olması ve sizlerden bu kitap içerisinde yer alan modellere gelen yoğun talepten dolayı 6’sı yeni, 13 adedi de ilk kitaptan ve Kanaviçe dergilerinin geçmiş sayılarından olmak üzere toplam 19 modelden oluşan yeni bir kitap ile karşınızdayız. Böylece ilk kitapta ve geçmiş kanaviçe dergisindeki modelleri talep eden okurlarımız, eklediğimiz yeni hat desenleri ile birlikte birbirinden güzel hat desenlerini işleme imkanına sahip olacaklardır. 

Kitapta yer alan modeller şu şekildedir: Allah (C.C), Muhammed (S.A.V), değişik stilde besmeleler, üç renkli besmele, Allah’u Ekber, Maşallah, El-Melik, Er-Rahman, Er-Rahim. 

Zevkle işleyip duvarlarınıza asma dileği ile.

Kitapta yer alan kanaviçe hat yazılarında kullanılmak üzere, etamin kumaş çeşitleri için tıklayınız

Yoğun olarak kullanılan muline iplik kodları için muline numaraları üzerine tıklayınız. (Adetli almanız tavsiye edilir)

Dmc muline 158

Dmc muline 470

Dmc muline 498

Dmc muline 581

Dmc muline 3371

Dmc muline 3685

Dmc muline 3810

Dmc muline 3826

Dmc muline 3848

Dmc muline 3852

 

Mesaj yok

Değerlendirme yap
Havale/EFT
0.00 TL

Kredi Kartı ile ödeme
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Ürünlerimiz arasında