Kanaviçe Motifleri Serisi -3- Bordürler

16.00 TL
KM5572
Stokta kalmadı
 

KANAVİÇE MOTİFLERİ SERİSİ - 3
Bordürler

Kanaviçe Motif Serisi olarak yayına hazırlamış olduğumuz serinin üçüncü kitabı olan “Bordürler” kitabını sizlere sunuyoruz. Serinin ilk iki kitabı olan “Bahçe ve Çiçekler” ile “Bebek ve Çocuk” adlı kitaplara göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

300 bordür deseni içeren elinizdeki bu kitapta, çiçeklerden geometrik desenlere, kenar süslemelerinden çini desenlerine, monocolor (tek renkli) desenlerden kuş ve kelebek motiflerine, mutfak araç gereçlerinden giyim aksesuarlarına, meyve desenlerinden balık ve deniz temalı desenlere, bebek desenlerinden çıtır desenlere kadar çok çeşit bordür desenleri bulunmaktadır. Bordür tasarımları genellikle kanaviçecilerin çok fazla ihtiyaç duyup da bulamadıkları desenlerdir. Bordürler; masa örtüsü, yatak takımı, yastık kenarı, mutfak takımları, salon takımları, havlu kenarı, çanta, raf örtüsü, mutfak önlüğü, perde gibi objelerin üzerinde sıkça kullanılır.

Ayrıca bordürlerin içinde yer alan desen birimlerini tek başına da kullanabilirsiniz. Kitabın tamamı 112 sayfa olup, her sayfada karşılıklı olarak motiflerin renkli ve sembollü şeması ile sağ sayfada modellerin ortak renk anahtarı yer almaktadır. Şemalardan önce ise galeri bölümünde modellerin işlenmiş görüntüleri verilmiştir. Böylece galeriden model seçmeniz kolaylaşacaktır.

İşlemeden önce dikkat etmeniz gereken nokta, motiflerin en ve boy olarak kaç kare yer kapladığını ölçüp, işleyeceğiniz yere sığıp sığmayacağına karar vermenizdir.

Renkli kanaviçe motiflerin şemaları ve beraberinde DMC renk anahtarlarını içerir.

***Kitaptaki modelleri işlemek için gerekli olan kumaşları goblen etamin kumaşları kategorimizden temin edebilirsiniz.

Goblen, etamin kumaşları, etamin bantlar

Mesaj yok

Değerlendirme yap
Havale/EFT
16.00 TL

Kredi Kartı ile ödeme
16.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
16.00 TL
16.00 TL
100 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
16.00 TL
16.00 TL
100 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

Ürünlerimiz arasında