Kanaviçe Nostaljik Motifler

16.00 TL
KMM02
8 adet
+

Kanaviçe motifleri - Nostaljik motifler

Şu an teknoloji çağında yaşamamıza rağmen halen geçmişten gelen objeler taşımaktayız. Nostaljik objeler ve tasarımlar her zaman hepimizin hoşuna gitmiştir. Bu objeler çok güzel bir şekilde yapılmıştır ve oldukça dekoratiftir. Ben de bu kitapta nostalji ve el yapımı objeler teması üzerine odaklandım. Bu kitap aynı zamanda sevdiğim renkleri ve tonları da yansıtmaktadır. 

Kitapta bir çok sevimli dikiş ve el sanatları objeleri, eski stil şapkalar, kıyafetler, ayakkabılar, güzel dekore edilmiş yelpazeler ve eski stil film, sinema ve tiyatro motifleri yer almaktadır. Hayvan severler için süs köpeklerine yer verildi. Çiçekli motifler işlemeyi sevenler içinse çelenkler, eski stil güller, Paris tarzı çiçek dükkanları ve yine eski stil çiçek dolu bisiklet bulunmaktadır. 

Bu motifler elbise, çay havluları, yastıklar, mutfak önlükleri, küçük çanta ve cüzdanları süslemek için kullanılabilir. Veya sevdiklerinize tebrik kartı olarak işleyebilirsiniz. Ya da işleyip, küçük ve sevimli bir çerçeve içine koyabilirsiniz. 

Bu kitabı tasarlamaktan oldukça zevk aldım, umarım sizde işlerken zevk duyarsınız!

 

Susan Bates

96 sayfa

Mesaj yok

Değerlendirme yap
Havale/EFT
16.00 TL

Kredi Kartı ile ödeme
16.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
16.00 TL
16.00 TL

Ürünlerimiz arasında