Sevimli Kanaviçeler

19.00 TL
S292S
1 adet
+
Kanaviçe tasarımcısı olan Jayne Schofield bir çok farklı tasarımdan oluşan bu güzel kitabı sizler için hazırladı. Kitapta ev, yuva, aile ve bebek teması öne çıkmaktadır. 
 
Bu temalar bebek tabloları, bahçe, ev, evim güzel evim, el sanatları, dikiş ve düğün temalarını kapsamaktadır. Bazı modellere kitapta yer alan alfabe yardımıyla isim ve tarih yazarak kendinize özel hale de getirebilirsiniz. 
 
Jayne'nin renk ve model zevki bu kanaviçe tasarımlarına en güzel şekilde yansımıştır. Kitap hem yeni başlayanlar hem de uzman kanaviçeciler için idealdir.

Giriş 
 
Bu ilk kanaviçe kitabımı, sizlere sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu kitabın sayfalarında yer alan modeller doğa, ev ve aile de dahil olmak üzere sevdiğim bir çok temayı yansıtmaktadır. 
 
Bazı modeller doğum ve düğün gibi mutlu aile günleri için tasarlandı. Kitapta yer alan alfabe ile bu modelleri kendinize özel kılabilirsiniz. Kitaptaki diğer temalar ise evim güzel evim, mini kekler, bahçe, çiçekler ve kuş evlerinden oluşmaktadır. 
 
Tüm tasarımlar işlenmesi kolay modellerden oluşuyor. Fazla renk geçişi yerine, renk bloklarından oluşan modeller tercih ettim. Hem yeni başlayanlar hem de uzman kanaviçeciler rahatlıkla işleyebilir. Umarım bu modelleri işlemekten hoşlanırsınız ve tasarımlarımdan farklı fikirler edinebilirsiniz. 
 
Jayne 

Mesaj yok

Değerlendirme yap
Havale/EFT
19.00 TL

Kredi Kartı ile ödeme
19.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
19.00 TL
19.00 TL
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
19.00 TL
19.00 TL

Ürünlerimiz arasında